چگونه شاهرگ روح الله داداشی را زدند؟؟

داداشی که ساعت 23 و 30 دقیقه از جشنی در منزل خانم آجرلو، نماینده کرج که در آستانه انتخابات برگزار می‌شده باز می‌گشته است، یکی از خبرنگاران شرکت کننده در جشن را به همراه می‌برد، در طول مسیر بر اثر پیچیدن خودرو در یک خیابان سرنشینان یک پراید با اعتراض به داداشی اقدام به فحاشی ناموسی به یکی از اقوام وی که تازه درگذشته بود، می‌کنند که این فحاشی ناموسی موجب عصبانیت دادشی شده و به تعقیب آنها می ‌پردازد و در نهایت پشت یک چراغ قرمز آنها را متوقف می‌کند.
آفتاب: سایت آینده نوشت: در حالی که تاکنون دو روایت متناقض از قتل روح الله داداشی منتشر شده است، خبرنگار آینده اطلاعات متفاوتی از این جنایت را بدست آورده است. 

در مطالبی که به عنوان اعتراف متهم به صورت غیر رسمی درج شده است، آمده که در پشت یک چراغ قرمز آینه خودروی پراید با آینه خودروی داداشی برخورد کرده سپس بین آنها درگیری لفظی پیش می‌آید و بعد از آن، پراید خودرو را تعقیب کرده و در یک فرصت مناسب آن را متوقف کرده و چون از هیکل داداشی ترسیده بودند با چاقو وی را هدف قرار می‌دهند. 

یک خبرنگار کرجی هم در اظهاراتی متناقض بیان می‌کند که این خودرو با توطئه قبلی از پشت برای خودروی دادشی بوق زده، سپس به وی فحش ناموسی می‌دهد و با وجود عدم پیگیری مرحوم دادشی وی را تعقیب و سپس متوقف کرده با چاقو مضروب می‌کند. 

با این حال بنابر اطلاعات خبرنگار "آینده" داداشی که ساعت 23 و 30 دقیقه از جشنی در منزل خانم آجرلو، نماینده کرج که در آستانه انتخابات برگزار می‌شده باز می‌گشته است، یکی از خبرنگاران شرکت کننده در جشن را به همراه می‌برد، در طول مسیر بر اثر پیچیدن خودرو در یک خیابان سرنشینان یک پراید با اعتراض به داداشی اقدام به فحاشی ناموسی به یکی از اقوام وی که تازه درگذشته بود، می‌کنند که این فحاشی ناموسی موجب عصبانیت دادشی شده و به تعقیب آنها می ‌پردازد و در نهایت پشت یک چراغ قرمز آنها را متوقف می‌کند.

با پیاده شدن داداشی، یکی از سرنشینان پراید که از جثه و قدرت وی ترسیده بود، اقدام به کشیدن چاقو می‌کند که براثر اصابت چاقو به گردن داداشی وی مجروح شده و خبرنگار نامبرده از صحنه فرار می‌کند و یکی از ساکنین محل به پلیس اطلاع می‌دهد. 

مشخصات پراید که متواری شده بود، از سوی ساکنین محل در اختیار پلیس قرار گرفته و راننده خودرو که فرزند مالک آن بوده دستگیر می‌شود و از طریق وی ضارب مرحوم داداشی شناسایی شده و با عملیات پلیس آگاهی، وی در زمان اقدام به فرار از کرج دستگیر می‌شود. 

گفته می‌شود وی در اعترافات جزئیات قتل را اعلام کرده و آنچه که به عنوان اعترافات وی توسط برخی رسانه‌ها منتشر شده است دچار تحریف گردیده است.
/ 4 نظر / 9 بازدید
Reza

با سلام خدمت شما همکار وبلاگ نويس عزيز اين پيغام را براي شما ارسال کردم تا عرض کنم سوسا وب تولز ( ارائه دهنده ابزار رايگان وبلاگنويسان ) ابزار رايگان جديد و متفاوت خودش را اضافه کرد... در ضمن با قرار دادن ابزارهاي سوسا وب تولز در وبلاگ خود مي توانيد به صورت اتوماتيک در قرعه کشي بزرگ ما شرکت کنيد. جوايز ناقابل اين دوره قرعه کشي: 1- يک لپ تاپ دل براي يک نفر 2- چهار ميني لپ تاپ براي چهار نفر 3 - پنجاه فلش مموري 16 گيگ سيليکن پاور براي 50 نفر زمان قرعه کشي: 9 شهريور 1390 مصادف با عيد سيعد فطر منتظر حضور گرمتون هستم با تشکر مديريت سوسا وب تولز http://susawebtools.ir

پسر محل سابق

آه خدای من[وحشتناک]

mosa

bayad ta jayi k mishe on 3ta sarneshine pride o zajr kosh kard..bayad nane o baba o dadash o khahareshoon rooo......